Bizerba krajalnice serwis

Codzienne planowanie i robienie posiłków pokazało Cię pewnie, iż nie ma nic gorszego w kuchni niż tępy nóż. Najtańsze noże można osiągnąć już z kilku złotych przecież ich czas eksploatacji jest trudno bardzo krótki – męczą się również w szufladzie zanim otworzysz na właściwe ich korzystać, oraz ich profesjonalne naostrzenie graniczy z cudem. W następującym przypadku ostrze wychodzi z rękojeści lub po prostu zaczyna płacić się rdzawą warstwą. Nic zatem dziwnego, że gotowanie idzie Ci kiedy po grudzie jeśli nie masz profesjonalnego sprzętu i krojenie produktów zamyka się na zakrwawionym palcu i minusa siły do dalszego gotowania.

 

Zamiast to tracić kolej w kuchni na wieczne ostrzenie nieskończenie tępych noży pewno warto zaopatrzyć się w wszelki bardziej doświadczony sprzęt, który z krojeniem radzi sobie w staranny sposób?

Krajalnica bizerba do wędlin jest nieodzownym elementem wyposażenia gastronomicznego w szczególności w obiektach mięsnych lub te sklepach spożywczych. Ilekroć istnieje potrzeba profesjonalnego pokrojenia wędlin na idealnie równe plastry tam krajalnica stoi na wysokości zadania. Krojenie wędlin z użyciem krajalnicy rodzi się prostą sprawą – trudno upatrywać tutaj jakichś niespodzianek. Sekret funkcjonalności krajalnicy istnieje w zautomatyzowaniu całego procesu.

Istotną rolę odgrywa i jakość wykonania ostrza, które pokroi zarówno mniej zbite wyroby wędliniarskie (typu szynki, wędliny mielone, produkty blokowe) kiedy i te konkretniejsze bo podsuszane lub robione z dziczyzny i mięsa wołowego. Dodatkowo twardość ostrza miesza się na profesjonalne pokrojenie wszystkiego rodzaju wędlin.

Wielką korzyścią krajalnic jest również spora ochrona jego posiadacza oraz ergonomia pracy. Zwykle krajalnica jest napisana ukośnie na stole podawczym co ułatwia przesuwanie wędlin po powierzchni stołu.

Krajalnice do ciała najczęściej kupują punkty, które na co dzień wykorzystują się sprzedażą mięsa, podrobów i wyrobów mięsnych. Krajalnice do ciała są i stałym wyposażeniem firm cateringowych, gastronomii hotelowej. Jednak z powodzeniem potrafiła się znaleźć dodatkowo w Twoim domu i następnie przygotowywanie posiłków mogłoby iść gdy po maśle.