Co musi zawierac prosta strona internetowa

Jeśli prowadzisz biznes lub działalność, warto, abyś posiadał własną stronę internetową. W ten sposób klienci są w stanie Ciebie łatwiej znaleźć, więc zwiększasz swój zasięg, dodatkowo to doskonały sposób i miejsce na zaprezentowanie swojego portfolio. Niezależnie od tego, czy jesteś artystą, rzemieślnikiem, czy wykonawcą prac budowlanych – zawsze możesz w prosty sposób zaprezentować efekty swoich zleceń.

Przygotowując się do stworzenia takiej strony możesz skorzystać z gotowych szablonów udostępnianych przez dostawców. Nie kosztują one wiele, a dają wiele możliwości. Jeśli nie jesteś informatykiem czy programistą, to może być bardzo przydatne.

Pamiętaj, że jeśli przykładowo sprzedajesz produkty, które mogą być także atrakcyjne dla osób spoza granic Polski, warto zainwestować w tłumaczenie strony. Jeśli nie jesteś na tyle sprawny w języku angielskim, możesz poszukać wykonawcy na jednym z serwisów, które oferują tłumaczenia stron internetowych. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że opis Twoich produktów – przykładowo ubrań, biżuterii czy innego typu rękodzieła – jest komunikatywny dla Twoich odbiorców i jeszcze bardziej poszerzysz grono potencjalnych klientów.

Tworząc stronę nie zapomnij o dobrej jakości zdjęć – to one budują Twoją markę i przedstawiają Twoje umiejętności. Jasno także wskaż, w jaki sposób można się z Tobą skomunikować, co jest szczególnie ważne, jeśli wykonujesz prace fizyczne. Możesz pokusić się także o przygotowanie kalendarza, jeśli masz już dużo zleceń, aby pochwalić się tym, jak wiele terminów masz już zajętych i kiedy jesteś dostępny.

Pamiętaj, że Twoja strona musi mieć także w miarę możliwości krótki i łatwy do zapamiętania adres. Dzięki temu zmieścisz go na wizytówce, a także łatwo go będzie podać klientowi, który chciałby zapoznać się z Twoimi dotychczasowymi osiągnięciami.

Więcej informacji na:


Biuro Tłumaczeń Lingua Lab
Piastowska 8A, 30-211 Kraków
12 350 59 20
http://www.lingualab.pl