Co wyroznia program klasy erp na tle konkurencji

To, co wyróżnia program klasy erp na tle konkurencji, to kompleksowość rozwiązania i solidne zorientowanie aplikacji na automatyczne rozliczenia rachunków i wykonywanie automatycznych rozdzielników oraz dekretów księgowych ze wszystkich poziomów obiegu dokumentów i ewidencji danych źródłowych.

comarch wms

Aplikacja zrobiona jest w technologii trójwarstwowej. Cała aplikacja znajduje się na serwerze, co w przeciwieństwie do technologii dwuwarstwowej, minimalizuje koszty bieżącego serwisu.

Na rynku pojawiło bardzo dużo producentów oraz dystrybutorów oprogramowania dla przedsiębiorstw. Firmy chcące poddać się informatyzacji stoją przed nie lada zadaniem, jakim jest wybór dopasowanego dostawcy systemu.

Oto kilka istotnych aspektów, o jakich należy pamiętać, analizując oferty potencjalnych wykonawców oprogramowania dla przedsiębiorstw:

Po pierwsze technologia
Istotnym elementem w procesie wyboru dostawcy jest uzyskanie wiedzy na temat technologii konkretnego systemu. Dostawcy tzw. systemu klasy ERP czasami sprzedają produkt łączący rozwiązania kilku producentów na zasadzie integracji wsadowej, co nie jest tym samym co systemy ERP.

Przyszłość informatyki
Obserwując nowe trendy można szybko zauważyć, że przedsiębiorcy bardzo często sięgają po oprogramowanie dedykowane. W rozwiązaniach takich nacisk jest położony na tę sferę działalności, która dla danego konsumenta jest najistotniejsza oraz odpowiednio wyważa się pozostałe moduły oprogramowania.

Firmy, które są producentami aplikacji dedykowanych mają możliwość tworzenia oprogramowania, które będzie idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb konsumenta. Pod hasłem program najlepiej dopasowany kryje się w pełni dobrana funkcjonalność danych modułów systemu informatycznego ERP, za czym idzie odpowiednie oszacowanie kosztów. Konsument nie płaci za funkcje, których nigdy nie wykorzysta, które nie są przeznaczone dla jego profilu działalności.