Comarch optima modul serwis

Firma Comarch żyje na krajowym rynku od ponad 20 lat. To dużo wyspecjalizowany dostawca oprogramowania oraz dodatkowo jedna z najtrudniejszych firm informatycznych w Polsce. Firma zajmuje oddziały zagraniczne – gdy na przykład Comarch Software Ag z stolicą w Dreźnie. W 1999 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Comarch rozwija oprogramowanie w sześciu sektorach: oprogramowania dla administracji publicznej, dla sektora służby zdrowia, dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego ( między innymi programy wsparcia CRM) , wsparcia obsługi klientów, oprogramowania ERP, obsługi sieci telekomunikacyjnych oraz systemów bilingowych i programów lojalnościowych oraz stylów EDI.

Marka Comarch ERP została napisana dla produkcji, wdrożenia i sprzedaży unikalnego oprogramowania dla młodych oraz małych przedsiębiorstw.

Dla dystrybucji swoich wyrobów firma stworzyła nowy Program Partnerski w Polsce. Umożliwia on poparcie działań marketingowych oraz partnerstwo i kontrolę regionalnego opiekuna. Partnerzy realizują w specjalistycznych szkoleniach biznesowych i ważnych, dla ich ludzi przygotowano specjalne ścieżki kompetencyjne. Istnieją zatem pomysły budujące społeczność profesjonalistów. A o sile Programu Partnerskiego świadczy uwagę w dotarciu do potencjalnych klientów i promocja na stronach www. Staranna selekcja sprawia, że Comarch Partnerzy świadczą usługi na największym poziomie tak dla nowych, jak i dla przyszłych klientów. Aktualnie Comarch Ślubni to przynajmniej 900 firm, zabierających się sprzedażą oprogramowania.

Aby zostać partnerem firmy należy wypełnić formularz dostępny na karcie www. Pierwszy rzut weryfikacji to spotkanie z Przedstawicielem Comarch. Po ostatnim spotkaniu należy odbyć cykl szkoleń autoryzacyjnych, które dotyczą nie tylko poszczególnych efektów natomiast ich elementów, ale jednocześnie zachowań biznesowych. Po pozytywnej certyfikacji następuje podpisanie umowy o współpracy.