Ekran dotykowy 22

GASTRO POS jest programem, który powoduje na błyskawiczną i intuicyjną sprzedaż, przygotowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak dużo modny system na targu gastronomicznym bawi się wielkim znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w sztuki kelnerom również tymże jednym ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo popularnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje pięknych i czasochłonnych szkoleń, a bardzo prosta metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, połączona z wysoką ofertą funkcji, bardzo dobro sprawdzi się w nie jedynie w średnim, pojedynczym lokalu, a więcej w budów gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo pracom oraz modułom GASTRO POS jest szczególnie sprawnym systemem, jaki dostaniemy na placu. W współzależności od profilu lokalu, lub jest ostatnie bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najdumniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich gości do programu poprzez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring również jego czasu pracy kiedy również efekcie jaki generuje. W zależności od stanowiska, można i ustalić widok opcji tak, żebym stanowił on dobrany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, pracodawca ma dojazd do całkowitych możliwości. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty domu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do osobistych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w jakimkolwiek etapie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; współpraca z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgodność z organizmami hotelowymi i akcesoriami do działań specjalnych.