Enova365 chmura

Enova365 jest zupełnie polskim systemem ERP, który wspiera zarządzanie w właściwym przedsiębiorstwie. Program ten ma gotowe rozwiązanie oddane do zarządzania zarówno firmami, jak i instytucjami. Architektura całego oprogramowania opiera się na modułach. Gwarantują one za określony obszar działania danego przedsiębiorstwa. Że więc istnieć sprzedaż, księgowość, kadry, czy obsługa klienta. Wszystkie podzespoły są ze sobą zintegrowane. Dzieje się tak dzięki wspólnej bazie danych.

 

Całe oprogramowanie jest stosowane do danej organizacji. Dlatego więcej stanowi ono proste w trzech wersjach, takich jak enova365 srebrna, enova365 jasna i enova365 platynowa.
Srebrna wersja to oprogramowanie przeznaczone w pierwszej mierze dla przeciętnych i małych przedsiębiorstw. Obsługa podatkowo-finansowa podejmuje się przy pomocy Książki Przychodów i Rozchodów.
Złota wersja przeznaczona stanowi dla wymagających klientów. Grupa ta określona stanowi dla przeciętnych i licznych przedsiębiorstw. Posiada moduły obsługujące sprzedaż i kadry oraz płace oraz wzbogaconą funkcjonalność w sądzie do grupy srebrnej.
Platynowa wersja zaspokaja najwyższe wymagania klientów. Sposób ten podlega w żaden możliwość nie ograniczonej rozbudowie.
Czerpanie z programu enova może pełnić się na kilka rodzajów. Pewno zatem być typowa rzecz na komputerze w oknie programu. Z zespołem można również gromadzić się przy pomocy przeglądarki internetowej lub przy pomocy urządzenia dotykowego.
Sposób można nauczyć do biura między innymi poprzez zakup bezterminowej licencji. Oprogramowanie można jeszcze wynająć i kupować okresowy abonament.

System założony istnieje w szczególności dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Jest eksperckim oprogramowaniem, który trzyma nie tylko procesy produkcji, ale też wspiera podejmowanie decyzji. Pomaga rozwiązywać tematy i czyni w charakterze unikania błędów. Jest sprawdzonym rozwiązaniem, używanym przez tysiące naszych spółek.

System enova365 zawsze odpowiada tym potrzebom firmy. Określa się wysoką klasą i największą efektywnością w podejmowaniu żyć i oszczędzaniu. Ponadto zdecydowanie go dodawać i wzmacniać o nowe elementy.