Gastro szef 2014

Zarządzanie restauracją to chcące zadanie, w jakim warto skorzystać po nowatorskie rozwiązanie. Jest wiele możliwości oprogramowania dla restauracji a tylko małe są tak naprawdę warte uwagi. Prym w tej dziedzinie wiedzie system Gastro. Umożliwia on pełną opiekę i wydawanie lokalem. Z taką pomocą będzie to bardzo proste!

 

Co świadczy system Gastro?
Najważniejszym programem z ostatniej rodziny jest Gastro POS. Przynosi on drogę prędkiej i eleganckiej realizacji zamówień. Terminal z ekranem dotykowym znacząco poprawi efektywność osoby, która obsługuje klientów. Zamówienie złożone przez użytkownika trafi przez system prosto do kuchni. Dzięki temu kucharz będzie mógł już podejść do jego produkcji, i tymże samym skrócić czas czekania na obiad. Program ten bardzo ułatwia wystawianie faktur i zezwala na żądanie czasem pracy wszystkich pracownikach osób. Jego funkcjonalność jest daleko większa ale warto przyjrzeć się nowym rozwiązaniom z linii tego systemu.

Najważniejszym z artykułu widzenia właściciela lub menadżera jest Gastro Szef. Zezwala na żądanie kartotekom produktów i przepisami. Bardzo głębokie i wartościowe jest polecanie magazynem albo w sukcesu sieci restauracji - magazynami. System Gastro sam monitoruje zużycie produktów na dane zamawiane wzory i kieruje nam możliwość oceny naszych zapasów. Pamiętajmy, że odpowiednia analiza informacjach to jedyna potęga. Dzięki bardzo przystępnie przedstawionym raportom będziemy w stanie zadbać o efektywniejszą rzecz w polskim lokalu. To nie wszystkie danych tego układu i daleko samemu nauczyć się z nimi. Co więcej oferuje oprogramowanie Gastro? Między innymi kontrolę finansów, znaczne przyśpiesza ustalanie marż i rentowności też dużo dużo.

Ten plan jest skierowany do twarzy, które cenią sobie największą wartość realizowanych usług i niezawodność. Z wszelką pewnością sprosta potrzebom zarówno młodych kiedy i ważnych restauracji. Inwestowanie w sprawdzone rozwiązania zazwyczaj jest udanym programem, który dużo szybko nam się zwróci!