Katalizator rozwoju firmy ii

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek własny biznes w kajecie. W ostatnim tymże, w którym mówił ewidencje sprzedaży. Chociaż jego sklep nie był tylko owoców i materiałów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych prawdopodobnie istnieć kilkadziesiąt rodzajów. Pisanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo oryginalnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej sytuacji?

Z dopłatą przychodzi firma Comarch, drink z najważniejszych twórców oprogramowania na Krajowym rynku i przekazywany przez niego wms program magazynowy. To oryginalne i daleko zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych artykułów i materiałów. Koncentruje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które dobrze ze sobą współpracują, i razem są świetne rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę planu i ułatwia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla konkretnych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości podstawowych i wielkich stanów, ustawiać znaczenia dla danych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To dokładnie dodatki, do podstawowego zadania, którym jest sprzedawanie, przesuwanie, kupowanie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten przyjmuje dyspozycje, wydawane przez kierownika, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak kluczowe elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na okresie dokumentów handlowych, i nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.