Krajalnica 250

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, i może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: doskonała forma i dostępna cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest sporządzona przez naszego producenta, przez co do jej istotnej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na terytorium". Jest względnie łatwa w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to skutek, przeznaczony do cięcia przede wszystkim różnego typie wędlin i mięsa, jednak z powodzeniem pewno istnieć wykorzystywany zarówno do uprawiania plastrów z warzyw czy sera. Idą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, także z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i grube plastry mięsa, np. na grilla.

gazowe systemy gaśnicze

Krajalnica jest bystra i bardzo precyzyjna, a wykorzystywanie jej - w sum bezpieczne. Wszystkie składniki zostały dobrze zakonserwowane i stworzone z tak trwałych, prostych w czyszczeniu oraz pielęgnacji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie zaufania i wymogi sanitarne. Każdy moment tego dania, jaki zajmuje jakąś styczność z żywnością, jest wyprodukowany z elementów nierdzewnych.

Nie zależysz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada dobrej płyty dociskowej? Z modelem 612p zupełnie nie będziesz odczuwał tegoż tematu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując włożone w nią efekty do minimum i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jakimś czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać danie do tego, by znów działało "jako nowe".