Krajalnica bosch mas9454m

W sklepach natomiast w gospodarstwach domowych bardzo często odwiedza potrzeba pokrojenia czegoś w ciepłe, cienkie plastry. Dotyczy to przede wszystkim wędlin, serów i pieczywa, jednak daje się, że krajalnica jest wykorzystywana również do innych celów, na przykład do krojenia warzyw lub owoców, gdy musimy ich w budów cienkich plasterków.

W relacje z tego, co pragnę kroić na krajalnicy, stanowi ona dostarczona w określone ostrze - gładkie lub ząbkowane. Ząbkowane poświęcone jest do krojenia pieczywa, co pozwala łatwo "wgryźć się" w jego konstrukcję i dodaje równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z zmiany jeżeli idzie o wędliny lub sery, chce nam szczególnie na małych, równych plastrach, które kroi się sprawnie i bez świadomego wysiłku. Do ostatniego przedmiocie używamy krajalnicy z prostą, tylko bardzo wysoką krawędzią, która idealnie radzi sobie z twardymi, kiedy także daleko przyjaznymi wędlinami i serami.

Krajalnica Maga 310p to prosta maszyna do cięcia, polecana szczególnie do klubów gastronomicznych też do sklepów. Jest rekomendowana przez producenta ze względu na swoją wielką trwałość oraz możliwość obsługi. Dzięki tym cechom każdy, po pierwszym szkoleniu z poziomu bezpieczeństwa oraz higieny pracy, może podejść do akcji z krajalnicą i podawać swoim klientom wędliny czy sery pokrojone w ścisłe plastry. Krajalnice dobrych jakości idą na krótkie uporanie się z pokrojeniem dużej liczb wędlin czy serów, przy minimalnym koszcie pracy oraz sił pracownika. Taka krajalnica w sklepie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki kiedyś brano na krojenie materiałów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, gdy wtedy istnieje proszone na przykład w przypadku szynek surowych, które jada się zdecydowanie w plasterkach grubości bibułki.