Krajalnica mkr 02m

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej od lat na rynku firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną wartość i wieloletnie doświadczenie, które z gwarancją nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno proste jak i delikatne materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie rozgrywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Wdrożenie systemu informatycznego a koszty

Materiały najwyższej klasie Krajalnica została uczyniona z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na rynku. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie i sztukę maszyny. Artykuły z których odbyta została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie zawierają związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze stali nierdzewnej, co znacznie przydłuża ich żywotność. Dodatkowe elementy zostały skonstruowane z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony jest w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w złych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego zaś jego przywróceniu. Krajalnica jest też zaopatrzona w określoną blokadę, która zezwala na zdjęcie stołu podawczego ale gdy spotyka się on w perspektyw zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w sytuacji przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.