Krajalnica s2 712t

Krojenie serów robi się być zagadnieniem banalnym, jednak doświadczenie ekspedientek w marketach z serami na wartość przygotowuje się mówić zupełnie co drugiego. Sery w relacje od gatunku, są nową konsystencję. Są sery twarde, do których pokrojenia trzeba wziąć mało dużo siły, ale te sery bardzo przyjemne, wręcz przyklejające się do powierzchni noża, nawet kiedy stanowi więc nóż przeznaczony stricte do cięcia serów. Przez to, że powierzchnia noża brudzi się serem o gęstej konsystencji, kolejne plastry jest jeszcze trudniej ukroić w sposób precyzyjny, bez uszkodzenia struktury sera.

Co w takim razie można poradzić osobom idącym w zakładach, które codziennie po często muszą kroić różne typy serów w wysokie plastry dla swoich klientów? Przede wszystkim, muszą korzystać dobrej krajalnicy. Krajalnica do sera ma-ga to skutek bardzo szerokiej wartości, dany do krojenia serów wszelkiego gatunku. Posiada bardzo proste ostrze, które dokładnie wrzyna się w ser i odkrawa spośród niego cieniutkie, delikatne plasterki, bez powodu na konsystencję tego sera. Oznacza to, że ta krajalnica potrafi w konkretnym czasie pokroić ogromniejszą dawka sera bez potrzeb wycierania powierzchni ostrza co mało plasterków. Jest wtedy znacznie funkcjonalne wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba krojenia sporych liczby serów różnych typów w małym okresie, czyli szczególnie w składach. Coraz chętniej jednak przyjmujemy się na zakup krajalnicy do rodzinnych domów, ponieważ pokazuje się, że dużo łatwo wyświetlamy się wyręczać w działalnościach, jakie są konieczne, i które sprawiają nam sporo kłopotu.

Dziś, zamiast kupować ser na plasterki, możesz dostać własną krajalnicę do sera, a wszystkiego dnia odkrajać tyle plastrów sera, ile akurat chcesz z całego domu sera! To niezwykła oszczędność energii i samego sera, bo ten gromadzony w istoty całego bloczku będzie psuł się o moc wolniej niż ser pokrojony w długie plasterki w interesie.