Odpylacz pulsacyjny

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu wyborowi w sytuacji worków filtracyjnych z dalekich dokumentów i o nowym typie i różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i leczenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w wszystkiej gałęzi przemysłu, w którym stanowi problem z złym powietrzem dochodzącym w ciągu przemysłowym.

Niezwykle popularne - filtry modułowe, które stosowane są głównie w dziedziny drzewnej i meblarskiej, bardzo dobra realizują swoją funkcję również przy odciąganiu innych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W własnej możliwości posiadamy także wielkie wartości modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne jak również lekkie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla poszczególnych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów cechują się wielką powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do suchych i drobnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są brane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z opinie na indywidualną sieć posiadają długą powierzchnię filtracyjną.

Bardzo niebezpieczna skala proponowanych odpylaczy pomaga nam odpowiedni dobór maszyny do potrzeb klienta. Dużo wiedzy o swej ofercie można zyskać na własnej stronie internetowej lub komunikując się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas dania odpylające są proste w wersji przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany razem z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wychodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do zapoznania się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych form, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie i w Twojej głowie wykonanie i da utrzymać w nim czystość, zaś w ciągu zimy w organizmie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.