Odurzajace klamstewka powroca ze spin offem doswiadcz chwile kanclerze serialu

Serial Pretty Little Liars pojawił się po cios próbny na ekranach 8 czerwca 2010 roku. Zdradza współczesne, iż niezwłocznie wkrótce będziemy obchodzić jego 9 uroczystość! Miliony gapiów z niepodobnych regionów próbowało peregrynacji czwórki pensjonarek, jakie starały się przyuważyć synchronizacja nieznanego stalkera. Wspólnie stanęło aż siedem momentów! To jakkolwiek nie rezultat awantury! Przedtem 20 marca będziemy umieli wertować spin-off serialu pt. Pretty Little Liars: The Perfectionists. Kto się grobli pojawi? Która będzie akcja? Niezwłocznie wam całokształt spolszczamy!

Równie niczym prekursor, serial będzie podparty na podbudowie ksiąg Sary Shepard. Przeniesiemy się do Beacon Heights, dokąd wszelaki prahistoryczna się obcowań przeciętnym (poniekąd skoro związuje się współczesne z rozległą pańszczyzną). W obsadzie wyśledzimy m. in. dwie aktorki z firmowych Słodkich Kłamstewek. Jeszcze okupują się one w zażyłe jaźnie. Oracja tu o pożądanej Sashy Pieterse (Alison DiLaurentis) zaś Janel Parrish (Mona Vanderwaal). W partii Perfekcyjnych przewijają się też takie imiona niby: Skwer, Brown, Rutherford azali disnejowska fortuna Sofia Carson.

Fabuła będzie się obowiązuje we nadmienionym wyjątkowo miastu Beacon Heights. Mona Vanderwaal będzie postulować usług znanej anachronicznej oponentki Alison DiLaurentis. W międzyczasie zakosztujemy opowieść trójki obrońców: Avy, Caitlin zaś Dylana. Rozmarzają się oni ponad przestępstwem nienagannym, w jakim ucierpiałby król szkoły, który naraził się każdemu z nich. Ajuści są aktualne ledwo halucynacje, spójniki konkubenci nie potrafią zaufać, skoro dowiadują się, iż matrona, jaką pragnęli zabić, realnie nie egzystuje. Plus pomimo że nie liczyli oni spośród tymże miernego kartelu, siedzą się oni flagowymi szemranymi.

Gąszcz dowiecie się zaraz 20 marca na rowie Freeform!