Optima finanse i ksiegowosc

Optima to wersja programów zintegrowanych ze sobą. Pracują używając się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza wiele możliwości dla średnich oraz małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów zachodzących w nazwie. Drinkiem z polecanych elementów jest program comarch magazyn.

Element ten dany jest dla firm usługowych. W przejrzysty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Wstęp do wiadomościach jest wykonalny z stanu innych elementów co ułatwia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po utworzeniu nowej podstawy danych ważna ją zmieniać za pomocą kreatora,
– w sektorze jednej firmy można prowadzić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne i przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na platformie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– idzie na przeprowadzenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez odbiorcę,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, charakterami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus idzie na uzyskanie dokładnej danych o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu towarami w oparciu o dane partie zróżnicowane pod względem podających je jakości. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który towar także z której dostawy zamierza wydać z magazynu. Dedykowany jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja modułu jest jasna, uczestniczy w współczesnym zamieszczona instrukcja obsługi. W funkcjonalny i łatwy sposób prowadzi punkt po artykule do przeprowadzenia instalacji.