Pozno zalacza sie turbina

https://www.grupa-wolff.eu/bezpieczenstwo-instalacje-procesowe/detekcja/detektory-gazu/detektor-primax-p/

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie całych systemów sterowania w najbardziej niebezpiecznych warunkach jest możliwa. Jeśli nie poradzą sobie nowe złącza, na że w takich najbardziej niekorzystnych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co to jest za złącze i czemu jest tak dużo sprawne?

Złącze eXLink pozwoli na elastyczne zasilanie, a dodatkowo bardzo opłacalną komunikację wszelkich systemów zarządzania, które znają się w dowolnym miejscu, gdzie po prostu mocna także trzeba takie złącze wykorzystać. Doskonale zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to szeroki system, który umożliwia na łączenie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Posiada wszelkie możliwe gniazda i odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania robi się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a zarówno dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają moc możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie pamięta i obowiązku wyłączania działającego w określonym czasie urządzenia, co znacznie ułatwia pracę. Każde są zbudowane w modelu, który obejmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie zarabiają w temperaturze podejmującej się od –55, i wychodzącej na +70°C, czyli w warunkach ekstremalnego zimna i bogata. Dzięki temu, że są obudowę uczynioną z takich artykułów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na jakiekolwiek uszkodzenia. Mogą mieć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo grane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie potrzebują również pozwolenia na pracę pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki złączom exlink jest niewątpliwie bardzo korzystne i lekkie oraz trwałe.