Programy ksiegowe w chmurze

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, grające w otoczeniu Windows, są niezwykle proste a ich obsługa intuicyjna. Istnieje przecież zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli unosić się tabulatorem. Są oraz firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w drugie komputery. Dla nich właśnie stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie innowacyjne rozwiązania także ofert w dawnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w wszyscy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i wszystkiej. Zezwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, wspólnie z rejestracją operacji handlowych, również w walutach obcych. W ramach aplikacji przydatna jest dowolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można wykorzystać do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Innym elementem pomysłu jest element Płace. Stosuje on szansa prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i dodawania zarobków. Ważna w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten pozwoli oraz na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a dodatkowo generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludziach użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do ostatnich wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Może obecne być daleko udana oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może zobowiązywać się z 40% rabatem, i najnowsza wersja aplikacji została opracowana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia też planowane zmiany w przepisach, jakie z pozostałych powodów mogą po prostu nie dotrzeć do grupy klasycznej.