Sharp fiskalne kase cena

Sharp ER-A285P to główna kasa fiskalna marki sharp z ulepszoną klawiaturą kapselkową, która w rodzimym świecie zajmuje się znacznie szybkim zainteresowanie. SHARP ER-A285P więc w chwili obecnej sama z najciekawszych na targu kas fiskalnych z kopią elektroniczną, która określona jest do biznesów a firm usługowych o średnim natężeniu ruchu. Kasa ta sprawia się wielką popularnością przede ludziom w ścisłych i średnich sklepach, pubach, barach szybkiej obsługi, kawiarniach, bądź i w wielu różnych elementach usługowych, gdzie w bardzo małym czasie trzeba wystawić wielką suma paragonów. Urządzenie toż mocna dostać tutaj.
Największe zalety urządzenia
Najważniejszymi korzyściami kasy fiskalnej sharp er-a285p jest elektroniczna kopia paragonów, bardzo niskie wymiary, czytelny wyświetlacz operatora także bardzo wytrzymała klawiatura, jaka będzie dobrze być przez wiele długich lat użytkowania. Warto dodać również oraz o tym, że kasa er-a285p umożliwia podłączenie zarówno czytnika kodów kreskowych, kiedy i też elektronicznej wagi. Urządzenie zrobione jest z najodpowiedniejszych jakościowo podzespołów otwartych na rynku, dzięki czemu robi wszelkie standardy kontroli ISO9001.

Charakterystyka kasy fiskalnej:
– nowoczesny wyświetlacz operatora (graficzny, 6/10 wierszy)
– nowoczesny wyświetlacz klienta (10 cyfrowy, 10 mm wysokości)
– bardzo bogaty akumulator
– obsługa kodów wewnętrznych
– 2 dodatkowe klawisze AUTO, dzięki którym można zautomatyzować najważniejsze operacje
– możliwość przeliczania sumy paragonu na waluty obce
– 12 grup handlowych i 8000 artykułów

Dodatkowe funkcje
Kasa fiskalna sharp er-a285p urządzona istnieje w bardzo wiele użytecznych funkcji, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej trudnych klientów. Jedną z takich wartości jest możliwość sprawdzania ceny poszczególnego towaru bez sprzedaży i możliwość przeliczania ceny na jedną spośród wielu dostępnych walut obcych. Kasa fiskalna sharp er-a285p posiada również przydatne funkcje automatycznego uczenia się nowych kodów kreskowych podczas sprzedaży oraz kasowania nieużywanych kodów kreskowych. Z innych funkcjonalności warto wspomnieć również o określonej funkcji wspominania o obowiązkach podatnika takich jak np. dane o zbliżającym się terminie przeglądu kasy, lub same konieczności wykonania raportu finansowego dobowego/miesięcznego.
Artykuł zapisano na zasadzie informacji znalezionych na http://www.polkas.pl/