Sklep miesny inaczej

Wizytówką sklepu mięsnego, czy te sklepu mającego się sprzedażą nabiałów, w współczesnym serów jest idealnie skrojony wybór, który zajmuje wzrok użytkowników w sklepowych witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty przyciągają do obrotów, a wraz dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami oddanymi do cięcia zarówno wędlin, jak i serów. Stanowią toż ręczne krajalnice grawitacyjne, jakie zostały wyposażone w najnowocześniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta dodatkowo urządzona jest w kanał drenażowy, a dodatkowo podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem mogą stanowić myte w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest niezmiernie ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają zarówno na precyzyjne kiedy i zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a ponadto serów. Idealnie dodaje się do cięcia takich efektów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. A w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu wręczona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a oraz możliwość zapisu sposobu ich stawiania w budowie programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków samego produktu do 4 stosów jeden wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede ludziom w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została wykonana z największej klasie produktów, a tak z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia kupią na dostosowanie rzeczy do właściwego produktu. I wyposażona jest w stół dany do odkładania pokrojonych plasterków.