Systemy informatyczne do obslugi przedsiebiorstw

Program Comarch Klasyka to markowe systemy informatyczne do obsługi przedsiębiorstw, działających w środowisku MS-DOS, które są ciągle rozwijane i aktualizowane od ponad dwóch dekad.

Bardzo szerokie grono zwolenników Comarch Klasyka od wielu lat ceni sobie precyzyjność, szybkość, stabilność i bezbłędność systemu. Około 50 000 konsumentów w całym kraju stawia Comarch wśród najlepszych i najbardziej znanych programów dla przedsiębiorców, jakie kiedykolwiek pojawiły się w Polsce!

Jeśli prowadzisz swoje przedsiębiorstwo, nie musisz obawiać się bardzo drogiej wymiany sprzętu zakupu innowacyjnych systemów operacyjnych. Wystarczy, że wykupisz aktualizację wersję oprogramowania.  Comarch klasyka cennik znajduje się na stronie producenta oraz oficjalnych partnerów firmy Comarch. Można wykupić pakiet w postaci miesięcznej opłaty (dzięki temu, zawsze będziemy mieć dostęp do aktualnych wersji i zmian), albo wykupić licencję.

Jeżeli jednak jesteście Państwo zainteresowani przejściem na programy Comarch ERP, które pracują w środowisku Windows, zachęcamy do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą migracyjną, która jest dedykowana  konsumentom.

W trosce o zharmonizowany rozwój biznesowy firma przygotowała specjalną ofertę zmiany oprogramowania, czyli przejścia. Każda jednostka może znaleźć dla siebie rozwiązanie w zależności od potrzeb i możliwości. Wszystkie oferty jakie znajdują się na liście zostały zaprojektowane w oparciu o innowacyjne technologie, działają w środowisku Windows, wykonują pracę zgodnie z obowiązującym prawem i normami, a także są przygotowane do wielu zmian w przepisach.

Użytkownicy Comarch Klasyka posiadają prawo do bardzo atrakcyjnych rabatów cenowych na nabycie innowacyjnych systemów Comarch. To szansa na unowocześnienie jednostki i minimalizacja kosztów nowego oprogramowania nawet o połowę. Comarch ciągle monitoruje zmieniające się otoczenie – także prawne – w którym funkcjonują biznesmeni i dba o to, aby proponowane przez niego rozwiązania były cały czas zgodne z obowiązującymi przepisami.

Co zapewnia nam program?
Elektroniczną wymianę danych pomiędzy konsumentem a biurem rachunkowym, księgowanie wielu dokumentów za sprawą jednego kliknięcia,przesyłanie deklaracji podatkowych w formie elektronicznej do US, seryjnego wyliczania i drukowania deklaracji podatkowych.