Tlumaczenia prawnicze wikipedia

Mini-Market Insoft jest wtedy program kasowy stworzony dla sklepów, jakie są zarządzane z centrali sieci. Wszystkie działania personelu w interesach są skierowane na obsługę konsumentów i sprzedaż, i inne akcji są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Bazy oraz Mini-Market Insoft w zakładach to rozwiązania zbudowane z świadomością o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź wytwarzających praktykę w standardu franczyzowym. W takim systemie rolę punktu istotnego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej konstrukcji mamy okazję automatycznego czerpania z pełnych składników oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może nadzorować pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, oraz co wewnątrz tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem a cenami.

Co daje system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, zapewne stanowić stosowany na urządzeniach dotykowych. Produkty potrafią być opisane i mogą być przekazane ich parametry, można nadawać im usunięcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w rad i potwierdzaniu poprawności dostaw w zakładzie przy wykorzystaniu kolektorów oszczędzasz więcej czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które wsparte są na rabatach i punktach. Zasady badane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na transakcjach.

System kupi na podgląd stanów artykułów w terminie rzeczywisty, dzięki czemu ważna szybko zadecydować o dodatkowej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje wersje w moc językach, co pozwala na wprowadzenie prostego systemu dla wszystkiej sieci sklepów bez względu na świat, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały okres, m.in. jakie sklepy były zbyty, ile pieniędzy trzyma się wpadać w sumach w jakimś ze sklepów, jaką marżę zarobiłyby na sprzedanych towarach.