Zaplodnienie pozaustrojowe w leczeniu nieplodnosci

Pacjentka zaliczająca do procedury zapłodnienia pozaustrojowego jest okazja wzięcia z różnych drodze jakie daje system primo vision. Ta rozwinięta metoda obrazowania umożliwia wybranie zarodków, które najlepiej rokują na pozyskanie ciąży. Są one jeszcze monitorowane przez sposób i od wstępu do tyłu życia procedury tkwią w inkubatorze bez jakiejkolwiek ingerencji z zewnątrz.

systemy finansowo księgoweSystemy finansowo księgowe - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

 

Wówczas specjalistyczny mikroskop cyfrowy co chwila sekund pobiera obraz zarodka, a następnie z kilkuset zdjęć tworzy film przedstawiający jego rozwój, który stanowi przekazywany również pacjentom. Film ten powoduje informacji, których otrzymanie przy starych technologiach jest praktycznie niemożliwe.
Które są zalety systemu?
Pomaga on nie tylko rozwój startów w tłu o odpowiednich zakłóceniach, ale również powoduje, że zarodki mają niewyobrażalnie większą możliwość na implantację. Dzięki bardzo istotnej ocenie rozwoju danego zarodka z podstawowych paru dni system primo vision (ang. time-lapse embryo imaging) kupi na szybką ocenę nieprawidłowości lub zaburzeń w jego rozwoju.
Najistotniejszym faktem tego układu jest bezpieczeństwo zarodków. Staną one cały moment w tle ciepłym i pozbawionym światła, oczywiście tak, jakby uważały się w Twoim ciele. Wszystkie zagrożenia z zewnątrz są pod ciągłą kontrolą, a zarodki nie są narażone na żadne niebezpieczeństwo. Dlaczego właśnie się dzieje? Otóż system pozwala śledzenie całości rozwoju od zapłodnienia komórki jajowej aż po dobór odpowiednich zarodków do embriotransferu. Jeśli zastanawiasz się czy system primo vision stanowi dla Ciebie odpowiedni powinnaś nie przechodzić do niego żadnych zastrzeżeń. Ta strategia ma zdolność pomocy każdej pacjentce zaliczającej do procedury in vitro. Pewno on jeszcze zminimalizować ryzyko poronienia oraz wpadnięcia w ciąże bliźniacze lub trojacze. Co bardzo, jest szczególnie odpowiednim wyjściem dla par, które noszą już za sobą nieudane próby zapłodnienia pozaustrojowego, a dodatkowo osób starszych, jakie nie mogą szybko wpaść w ciążę. Organizm do określonego monitorowania zarodka to drogę korygowania warunków ich wzrostu i ograniczenie do minimum stresu dla rodziców.