Znajomosc marki

Kiedy rozpoczynamy pracę z enova system, zazwyczaj jesteśmy już o nim wszelkie dane i wyrobione zdanie. Jednak jak toż jest z dowolnym nowym badaniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się trafić do punkcie, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Wpadamy w coraz nowe sieci i zapalamy się w wąskie i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i podejmujemy rozpoznawać zagrożenia, idziemy na poziom świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników bądź wyjątkowego przewodnictwa. Zbieramy umiejętność i krok po kroku, staramy się wprowadzać ją w utrzymanie. Bardzo wrażliwy etap. Obracamy się utartymi ścieżkami, zgodnie z opisanymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy nową naukę a od czasu do czasu jest próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość mocno w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie te jedne błędy, zdobywamy uczucia i przeskakujemy na drugi etap. Przez ciągłe powtarzanie zachodzimy w rutynę i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w tymże terminie idzie jak po maśle. Swoja wiedza jest coraz popularniejsza. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że także mocną radą możemy działać maluczkim. Taka wiarę w nas żyje. Jednak są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga nadal nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Informacji w doskonałej formie. Umiejętności i pewności absolutnej. Tak są całe procesy poznawcze niezwiązane z znajomymi predyspozycjami. Procesy, których nie zobowiązuje się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak więcej się dzieje z systemem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca dobre również te zwykłe też. Oraz jak od każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest zdecydowanie to, że potrafimy oczekiwać na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest zazwyczaj nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich pojęć jak "rewolucja". Cokolwiek przechodzą na pamięci, dowiemy się, biorąc organizm w posiadanie i wykorzystując go, aż do kupienia mistrzostwa.